Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

FAQ

 1. Co znajduje się w ofercie firmy Eladowarki?

  W skład szerokiej oferty firmy wchodzi między innymi ładowarka do roweru elektrycznego, pojazdy elektryczne baterie do laptopów oraz powerbanki. Ponadto Eladowarki zajmują się naprawą i serwisem szeroko rozumianej elektroniki oraz regeneracją baterii rowerowych.

 2. Czym charakteryzuje się naprawa rowerów elektrycznych?

  Naprawa rowerów elektrycznych może wymagać wymiany zawieszenia bądź układu hamulcowego. W trakcie serwisu mogą zostać przeprowadzane szczegółowe badania wadliwego akumulatora czy też silnika. Nasi doświadczeni pracownicy dysponują specjalistycznymi narzędziami, dzięki czemu bez problemu przeprowadzą pełną diagnostykę danego sprzętu. Więcej informacji znajdziecie Państwo w kategorii serwis e-bike.

 3. Gdzie zlokalizowany jest sklep Eladowarki?

  Dokładny adres sklepu to: ul. Mieszka I 7a, 65-040 Zielona Góra. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, zaś w sobotę i niedzielę jest on zamknięty.

 4. W jaki sposób można zapłacić za baterie, ładowarki i inne produkty w sklepie?

  Za wszystkie baterie do roweru i inne produkty znajdujące się w sklepie można zapłacić szybkim przelewem PayPal, przelewem tradycyjnym na konto bankowe Eladowarki, płatnością za pobraniem oraz przy odbiorze osobistym.

 5. Jak transportowane są produkty?

  Wszystkie zamówione produkty przesyłane są do Państwa za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich takich jak: Inpost kurier.

 6. Mam dodatkowe pytania, jak można skontaktować się ze sklepem Eladowarki?

  Ze sklepem można skontaktować się mailowo, pisząc na adres: sklep@eladowarki.com, za pośrednictwem telefonu +48 692-757-005 oraz udając się bezpośrednio do biura znajdującego się w Zielonej Górze, przy ul. Mieszka I nr 7a.