Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Menu

 • SERWIS

  SKLEP WYSYŁKOWY

  TELEFON

  692757005

  sklep@eladowarki.com

Naprawa rowerów elektrycznych i Hulajnug

Procedura usługi naprawy 

 1. Wysyłka na adres serwis naprawa Kliknij adrers.
 2. Opis problemu dwa zdania (ile pojazd przejeżdza , czy ładuje ).
 3. Numer telefonu oraz adres zwrotny .

Posiadamy profesjonalne narzędzia i oprogramowania komputerowe do diagnozy i naprawy rowerów elektrycznych modeli BoschYamahaBroseImpulseShimanotranzX8FunBafang. Nasz serwi przeszli specjalistyczne szkolenia w zakresie napędów Bosch, Gazelle oraz Brose.Zajmujemy się również naprawami innych typów rowerów oraz diagnostyką baterii. Posiadamy urządzenia do badania pojemności baterii bosch, Gazelle, Ecobike i innych modeli. 

Oferujemy zaawansowany serwis rowerów elektrycznych oraz hulajnogi xiaomi m365. Nasz serwis wyposażony jest w profesjonalne narzędzia i oprogramowania komputerowe do diagnostyki i naprawy błędów systemowych w napędach elektrycznych.

Jedną ze specjalizacji naszej firmy jest naprawa rowerów elektrycznych. Jest to usługa wymagająca od naszych pracowników doskonałej znajomości budowy tych środków transportu osobistego oraz występujących w nich układów i instalacji. Współpracujemy z popularnymi producentami, takimi jak Bosch, Yamaha, Haibike, Brose oraz wieloma innymi, dzięki czemu posiadamy dostęp do instrukcji obsługi czy wybranych części zamiennych różnych rowerów. Nasz zespół szybko i skutecznie identyfikuje problem, a następnie zajmuje się jego usunięciem.


Hulajnoga serwis Xiaomi M365

W ramach serwisu wymieniamy elementy układu hydraulicznego, zawieszenia czy hamulcowego, które uległy uszkodzeniu lub ich funkcjonalność została znacząco obniżona. Naprawa rowerów elektrycznych, którą prowadzimy, uwzględnia także szczegółowe zbadanie wadliwego silnika czy akumulatorów. Nasi pracownicy są w stanie zreperować odkryte usterki wykorzystując w tym celu instrukcje oraz schematy dostarczone przez producentów oraz części zamienne. Dysponujemy profesjonalnym oprogramowaniem oraz narzędziami, które umożliwiają nam przeprowadzenie dokładnej diagnostyki i usunięcie błędów w systemie.

W związku z tym, iż każda naprawa roweru elektrycznego jest inna, wycena przeprowadzana jest indywidualnie. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, iż płacą tylko i wyłącznie za prace wykonane w ramach serwisu. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich posiadaczy elektrycznych hulajnóg oraz rowerów, którym pomożemy przy wymianie baterii, usterkach napędu oraz w wielu innych kwestiach. Każdy z naszych pracowników posiada odpowiednie przygotowanie do wykonywania swojej pracy oraz regularnie uzupełnia swoją wiedzę podczas wydarzeń branżowych.

telefon do serwisu - 692757005, sklep@eladowarki.com

Jak dojechać