Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

ROWER ELEKTRYCZNY

Ładowarka do roweru elektrycznegoJest 107 produktów.

Nasz sklep internetowy to z pewnością odpowiednie miejsce dla każdego, komu potrzebna jest ładowarka do roweru elektrycznego. Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę tego rodzaju akcesoriów, aby każdy mógł znaleźć to, czego aktualnie potrzebuje. Są to towary nowe, pozyskiwane od zaufanych producentów, dlatego z pewnością posłużą bez zarzutu przez długi czas. Są one kompatybilne z różnymi modelami rowerów elektrycznych - pełną ich listę znajdą Państwo zawsze w opisach poszczególnych ładowarek.

Przydatną funkcją jest z pewnością to, że produkty te posiadają specjalną diodę, która informuje o przebiegu procesu ładowania. Gdy jest on w toku, dioda świeci się na czerwono, a gdy bateria jest już pełna, zmienia ona kolor na zielony. Co więcej, w momencie tym następuje również odcięcie prądu, co zapewnia oszczędność elektryczności i jest przyjazne dla środowiska. W przypadku niektórych ładowarek do roweru elektrycznego, mogą być dostępne modele o różnych od siebie napięciach, dlatego przed zakupem należy upewnić się, jakiego dokładnie wariantu potrzebujemy.

Ładowarki do rowerów elektrycznych gazelle impulse Panasonic Kalkhoff oraz Rixe. Ładowarki do rowerów elektrycznych li-ion powinny być zawsze dedykowane do konkretnego pakietu akumulatorowego. Jeżeli bateria jest 36V li-ion to taka ładowarka powinna być dopasowana. Ładowarki posiadają moc w amper A czyli szybkość ładowania 36v 2A lub 36v 4A 3A oraz napięcie 24v 2A lub 3A. Jeżeli dobieramy ładowarkę musimy zwrócić uwagę na napięcie akumulatora baterii. Szczególną uwagę zwracamy na możliwość niewłaściwego napięcia i natężenia ładowania takiego akumulatora. Każdy rodzaj akumulatorów wymaga innych parametrów ładowania w rowerze elektrycznym. Akumulatory litowo-jonowe cechuje wysoka dokładność pracy, a tolerancja na niedopasowanie parametrów jest mniejsza. ładowarki impulsowe czyli li-ion, dostosowujące parametry ładowania w zależności od stanu pakietu akumulatorowego, różnego dla poszczególnych faz ładowania.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 107 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 107 elementów