Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Manufacturers

Regeneracja baterii rowerowych Jest 29 produktów.

Jedną z najważniejszych usług świadczonych przez naszą firmę jest regeneracja baterii rowerowych oraz naprawa i serwis elektroniki. Pomagamy właścicielom hulajnóg, odkurzaczów, deskorolek oraz skuterów w przedłużeniu żywotności tego sprzętu. W tym celu wymieniamy stare ogniwa na nowe, przy jednoczesnym zachowaniu obudowy oraz elementów biernych, czyli obwodów, przewodów i elektroniki. Pozostawienie powyższych podzespołów gwarantuje pełną kompatybilność z urządzeniem oraz bezpieczeństwo jego użytkowania.

Regeneracja baterii rowerowych oraz innych akumulatorów wymaga sporej wiedzy oraz znajomości budowy tych części. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń elektrycznych, dlatego można z powodzeniem powierzyć nam to zadanie. Podczas pracy korzystamy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych podzespołów, pochodzących od renomowanych marek, które starannie dobieramy do wybranego sprzętu. Wyrywkowo sprawdzamy wszystkie partie ogniw, aby mieć pewność, iż są one w pełni sprawne i wykazują reklamowaną pojemność.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów