Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

SpeedBox Tuning

SpeedBox Bosch 3.0 B.Tuning

SB3BT_B_1pcs_BOX

Nowy produkt

WŁAŚCIWOŚCI:
Ogranicznik prędkości: wyłączony
Wyświetlacz pokazuje: wartości rzeczywiste
Kompatybilny z wyświetlaczami: KIOX, INTUVIA, NYON, PURION i COBI
Aktywacja: Aplikacja mobilna / przycisk WALK/ + - + - / WALK +
Kompatybilny z aplikacją SpeedBox: TAK
Ustawienie ograniczenia prędkości: TAK
Ten produkt jest kompatybilny z silnikami Bosch 2020! 
Więcej >> 

Więcej szczegółów

Dostawa już od 14,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Przelew Paczkomaty InPost Przelew Paczkomaty InPost 14,00 zł
Przelew Kurier dostawa do domu Przelew Kurier dostawa do domu 14,00 zł
Pobranie - Kurier dostawa do domu Pobranie - Kurier dostawa do domu 16,00 zł
Odbiór osobisty w Sklepie Odbiór osobisty w Sklepie Za darmo!

1 079,00 zł

Więcej informacji

Układ tuningowy nowej generacji z Bluetooth i aplikacją mobilną do Twojego e-roweru. Nasz najmocniejszy i najbardziej wszechstronny produkt.

Ten nowy produkt zapewnia unikalne połączenie e-roweru i telefonu komórkowego. Chip SpeedBox 3.0 B.Tuning to najwyższej klasy produkt, doskonale zoptymalizowany pod kątem najmocniejszej jazdy i wrażeń. Tłumi ogranicznik prędkości, dzięki czemu możesz cieszyć się jazdą z nieograniczoną prędkością. Dzięki aplikacji mobilnej SpeedBox App możesz monitorować i przechowywać wszystkie parametry swojej podróży na wyświetlaczu telefonu w dowolnym miejscu i czasie.

Jak działa SpeedBox 3.0 B.Tuning?

Nasz najnowszy chip posiada łatwą i przyjazną dla użytkownika jednostkę sterującą. Zestaw tuningowy można aktywować bezpośrednio z aplikacji mobilnej lub na wyświetlaczu motocykla. Po naciśnięciu przycisku WALK wyświetla się wartość 9,9 km/h (6,2 mph) i od tej pory będziesz mógł jechać z prędkością 40 km/h, 50 km/h lub nawet powyżej 60 km/h .

Aby dezaktywować zestaw do strojenia, naciśnij ponownie przycisk WALK. Na wyświetlaczu pojawi się wartość 2,5 km/h (1,6 mph), a ograniczenie prędkości zostanie zresetowane do 25 km/h. Twój e-rower będzie wtedy działał tak samo, jak przed instalacją chipa.

SpeedBox został również zaprojektowany dla e-rowerów, które nie mają klasycznej jednostki sterującej z przyciskiem Walk. W takim przypadku wystarczy użyć kombinacji przycisków + - + - i SpeedBox zostanie aktywowany. Możesz łatwo dezaktywować SpeedBox w ten sam sposób.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja SpeedBox poprosi Cię o utworzenie nowego kodu PIN, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Twojego e-roweru. Ten kod będzie służył do codziennego dostępu do Twojej aplikacji.
Po utworzeniu kodu PIN aplikacja SpeedBox poprosi o skonfigurowanie hasła do usługi. Pomoże Ci to w przypadku konieczności zmiany kodu PIN. 

Możesz ustawić maksymalną prędkość wspomagania elektrycznego, zmieniając tryby: Turbo - EMTB - Tour - Eco - Tour - EMTB - Turbo Po tym zostanie wyświetlone aktualne ograniczenie prędkości. Maksymalną prędkość wspomagania elektrycznego można zmienić, naciskając krótko przycisk WALK lub obracając tylne koło o 360°. Wartość 1,5 km/h na wyświetlaczu odpowiada limitowi 15 km/h, 2 km/h odpowiada limitowi 20 km/h, 2,5 odpowiada 25 km/h, 3,0 odpowiada przy 30 km/h, 9,9 odpowiada 99 km/h itd. Ostatni wyświetlany limit zostanie zapisany po 5 sekundach braku aktywności.

Podczas korzystania z silnikami 3.0 SpeedBox Bosch z 4 -tego pokolenia (wyprodukowanego w 2020 roku lub później) Konieczne jest, aby pozostawić rower po zakończeniu jazdy aż do wartości 0,0 km / h jest wyświetlany. Podczas tego procesu pozostały czas będzie wyświetlany w minutach. Wtedy możesz bezpiecznie wyłączyć rower i możesz zacząć się cieszyć na następną podróż.

Aplikacja SpeedBox dla SpeedBox 3.0 B.Tuning

SpeedBox App to aplikacja zaprojektowana specjalnie dla SpeedBox 3.0 B.Tuning, która wykorzystuje technologię Bluetooth do połączenia roweru elektrycznego z aplikacją mobilną. Po pobraniu aplikacji i połączeniu telefonu komórkowego z e-rowerem na telefonie zobaczysz aktualne dane i parametry podróży. Poszczególne podróże można przechowywać, aby wyniki można było porównać z przyjaciółmi i wspólnie monitorować swoje wyniki. Po prostu ciesz się jazdą i zostaw sprawdzanie parametrów na później!

Funkcje aplikacji SpeedBox:

  • Tuning control
  • Zapisywanie i przeglądanie Twoich podróży
  • Ukryj funkcję strojenia
  • Blokada silnika
  • Diagnostyka silnika

SpeedBox 3.0 B.Tuning nie ogranicza się do pracy z aplikacją SpeedBox. Jest to jednak świetne narzędzie, które zapewni Ci pełny przegląd Twoich występów.

Pobierz aplikację SpeedBox na swój telefon tuż przed zamówieniem układu SpeedBox 3.0 B.Tuning. Możesz wypróbować naszą wersję demo i poznać wszystkie niesamowite funkcje, a jednocześnie upewnić się, że aplikacja jest w pełni funkcjonalna na Twoim telefonie. Aby połączyć się z chipem SpeedBox B.Tuning, Twój telefon musi być wyposażony w Bluetooth 4.0 lub nowszy.