Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

SpeedBox Tuning

Nowy Chip SpeedBox Yamaha 2.0 tuning rowerów elektryków Zobacz większe

SpeedBox 2.1 Giant Chip tuning rowerów elektryków

SB21_G_1pcs_BOX

Nowy produkt

do e-rowerów z silnikami Giant 2017-2021.

Więcej szczegółów

Dostawa już od 14,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Przelew Paczkomaty InPost Przelew Paczkomaty InPost 14,00 zł
Przelew Kurier dostawa do domu Przelew Kurier dostawa do domu 14,00 zł
Pobranie - Kurier dostawa do domu Pobranie - Kurier dostawa do domu 16,00 zł
Odbiór osobisty w Sklepie Odbiór osobisty w Sklepie Za darmo!

825,00 zł

Więcej informacji

Niezawodny chip tuningowy drugiej generacji do e-rowerów z silnikami Giant 2017-2021.

Chip tuningowy SpeedBox 2.1 umożliwia tłumienie ogranicznika prędkości w rowerze elektrycznym. Po zainstalowaniu chipa wyświetlacz Twojego e-roweru pokazuje rzeczywiste dane, takie jak maksymalna i średnia prędkość, dzienny przebieg i zasięg.

Jak działa SpeedBox 2.1?

Możesz aktywować zestaw tuningowy SpeedBox 2.1 na wyświetlaczu swojego e-roweru. Po naciśnięciu przycisku WALK / WALK UP na wyświetlaczu pojawi się wartość 9,9 km/h (6,2 mph). Od teraz możesz jeździć z nieograniczoną prędkością - 30 km/h, 40 km/h i ponad 50 km/h.

Aby dezaktywować chip, naciśnij WALK / WALK UP. Na wyświetlaczu pojawi się wartość 2,5 km/h (1,6 mph), a ograniczenie prędkości zostanie zresetowane do 25 km/h. Twój e-rower będzie wtedy działał tak samo, jak przed instalacją chipa.

montaż

Podczas podłączania chipa SpeedBox do e-roweru znajdziesz kolorowe złącza, aby instalacja była bardzo prosta. Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje i filmy, aby ułatwić Ci instalację. Demontaż naszego chipa tuningowego jest równie prosty. Jeśli masz problemy z montażem lub demontażem, nie wahaj się z nami skontaktować.

Jeśli planujesz zainstalować SpeedBox na zupełnie nowym rowerze, upewnij się, że przejedziesz nim co najmniej 1 km, zanim chip zostanie aktywowany.

Ostrzeżenie

Należy pamiętać, że użytkowanie tego typu zmodyfikowanych rowerów elektrycznych na drogach publicznych może być niezgodne z prawem w niektórych krajach. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z użytkowania produktów SpeedBox. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox nie mogą być używane na drogach publicznych, ścieżkach rowerowych i miejscach publicznych. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox mogą być używane wyłącznie na terenie prywatnym i całkowicie na własne ryzyko. Korzystanie z SpeedBox może spowodować utratę gwarancji na Twój ebike.

Zdecydowanie zalecamy stosowanie innych zabezpieczeń i odzieży ochronnej, aby zapobiec obrażeniom przy wyższych prędkościach.