Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

SpeedBox Tuning

Nowy Chip SpeedBox Yamaha 2.0 tuning rowerów elektryków Zobacz większe

SpeedBox Yamaha 2.0 Chip tuning rowerów elektryków

Nowy produkt

Yamaha PW-X, PW-ST, PW-SE,PW-TE

Więcej szczegółów

Dostawa już od 14,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Przelew Paczkomaty InPost Przelew Paczkomaty InPost 14,00 zł
Przelew Kurier dostawa do domu Przelew Kurier dostawa do domu 14,00 zł
Pobranie - Kurier dostawa do domu Pobranie - Kurier dostawa do domu 16,00 zł
Odbiór osobisty w Sklepie Odbiór osobisty w Sklepie Za darmo!

620,00 zł

Więcej informacji

Jak działa SpeedBox 2.0?

Możesz aktywować zestaw tuningowy SpeedBox 2.0 na wyświetlaczu roweru elektrycznego. Po naciśnięciu przycisku LIGHT na wyświetlaczu pojawi się prędkość 5,0 km / h (3,1 mil / h). Po aktywacji będziesz mógł jeździć z prędkością 50 km / h.

Aby dezaktywować chip, naciśnij ponownie przycisk LIGHT. Na wyświetlaczu pojawi się prędkość 2,5 km / h (1,5 mil / h), a ograniczenie prędkości zostanie zresetowane do 25 km / h. Twój e-rower będzie wtedy działał tak samo, jak przed instalacją chipa.

Jeśli chcesz osobno sterować SpeedBoxem i światłami, użyj kombinacji przycisków ↑ ↓ ↑ ↓. Naciskając strzałki w tej kolejności, możesz aktywować i dezaktywować SpeedBox w dowolnym momencie, niezależnie od sterowania światłami.

SpeedBox został również zaprojektowany do rowerów elektrycznych, które nie mają klasycznej jednostki sterującej z przyciskiem Walk. W tym przypadku wystarczy użyć kombinacji strzałek ↑ ↓ ↑ ↓, a SpeedBox zostanie aktywowany. W ten sam sposób możesz łatwo dezaktywować SpeedBox.

Montaż

Po podłączeniu chipa SpeedBox do e-roweru znajdziesz kolorowe złącza, które ułatwiają instalację. Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje i filmy, aby ułatwić Ci instalację. Demontaż naszego układu tuningowego jest równie łatwy. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z montażem lub demontażem, nie wahaj się z nami skontaktować.

Jeśli planujesz zainstalować SpeedBox na zupełnie nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś nim co najmniej 1 km, zanim chip zostanie aktywowany.

Ostrzeżenie

Należy pamiętać, że użytkowanie tego typu zmodyfikowanych rowerów elektrycznych na drogach publicznych może być niezgodne z prawem w niektórych krajach. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z użytkowania produktów SpeedBox. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox nie mogą być używane na drogach publicznych, ścieżkach rowerowych i miejscach publicznych. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox mogą być używane wyłącznie na terenie prywatnym i całkowicie na własne ryzyko. Korzystanie z SpeedBox może spowodować utratę gwarancji na Twój ebike.

Zdecydowanie zalecamy stosowanie innych zabezpieczeń i odzieży ochronnej, aby zapobiec obrażeniom przy wyższych prędkościach.