Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

SpeedBox Tuning

SPEEDBOX Yamaha 3.0 PW-SE PW-X2 DISPLAY A , C

SB3_Y_1pcs_BOX

Nowy produkt

WŁAŚCIWOŚCI:
Aktywacja: przycisk LIGHT / ↑↓↑↓ / + - + - 
Prędkość maksymalna: nieograniczona
Ustawienie ograniczenia prędkości: tak
Wyświetlacz pokazuje: wartości rzeczywiste
Kompatybilny z silnikami:

   PW-SE
   PW-X
   PW-TE
   PW-CE
   PW-X2
   PW -ST do 2021 r
. Niekompatybilny z rowerami elektrycznymi i silnikami:
   Yamaha UrbanRush
   CrossCore
   CrossConnect
   Wabash
   PW-X3
   YDX-Torc
   YDX-Moro
   YDX-Moro Pro
   PW-ST od 2022 r
. Niekompatybilny z:
   aplikacją SpeedBox

Więcej szczegółów

Dostawa już od 15,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Przelew Kurier dostawa do domu Przelew Kurier dostawa do domu 15,00 zł
Pobranie - Kurier dostawa do domu Pobranie - Kurier dostawa do domu 17,00 zł
Przelew InPost Paczkomaty 24/7 Przelew InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
Odbiór osobisty w Sklepie Odbiór osobisty w Sklepie Za darmo!

650,00 zł

Zapytaj o produkt
SPEEDBOX Yamaha  3.0  PW-SE PW-X2  DISPLAY A , C

SPEEDBOX Yamaha 3.0 PW-SE PW-X2 DISPLAY A , C

 

Opis

wtyk-PIN 5 PIN

Więcej informacji

Speedbox  3.0 YAMAHA

PW-SE Pasuje do DISPLAY A ,C

Inteligentny chip trzeciej generacji z możliwością ustawienia ograniczenia prędkości e-roweru.

Chip tuningowy SpeedBox 3.0 umożliwia wybór własnego limitu prędkości. Po zainstalowaniu chipa na wyświetlaczu Twojego e-roweru pojawią się rzeczywiste dane, takie jak maksymalna i średnia prędkość, dzienny przebieg i zasięg przelotowy.

Jak działa SpeedBox 3.0?

Zestaw tuningowy można aktywować bezpośrednio na wyświetlaczu roweru. Po naciśnięciu przycisku ŚWIATŁO lub ↑↓↑↓ wyświetli się wartość 99 km/h (62 mph) i od tej pory będziesz mógł jeździć z nieograniczoną prędkością.

Aby dezaktywować zestaw tuningowy, naciśnij ponownie przycisk LIGHT lub ↑↓↑↓ . Na wyświetlaczu pojawi się wartość 25 km/h (16 mil/h), a ograniczenie prędkości zostanie zresetowane do 25 km/h. Twój e-rower będzie wtedy działał tak samo, jak przed instalacją chipa.

Możesz ustawić maksymalną prędkość wspomagania elektrycznego, zmieniając tryby, przełączając tryby o trzy poziomy w dół, a następnie o trzy poziomy w górę. Następnie zostanie wyświetlone rzeczywiste ograniczenie prędkości. Maksymalną prędkość wspomagania elektrycznego można zmienić, naciskając krótko przycisk LIGHT lub obracając tylne koło o 360°. Ostatni wyświetlany limit zostanie zapisany po 5 sekundach braku aktywności.

Montaż

Podczas podłączania chipa SpeedBox do roweru elektrycznego znajdziesz kolorowe złącza, aby instalacja była bardzo prosta. Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje i filmy, aby ułatwić Ci instalację. Demontaż naszego układu tuningowego jest równie łatwy. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z instalacją lub demontażem, nie wahaj się z nami skontaktować.

Jeśli planujesz zainstalować SpeedBox na nowiutkim rowerze, upewnij się, że przejedziesz nim co najmniej 1 km, zanim chip zostanie aktywowany.UWAGA !!!
UŻYWANIE GO NA DROGACH PUBLICZNYCH JEST SPRZECZNE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI DROGOWYMI. NIE WOLNO UŻYWAĆ PRODUKTÓW SPEEDBOX NA DROGACH PUBLICZNYCH, ŚCIEŻKACH ROWEROWYCH I W MIEJSCACH PUBLICZNYCH, obowiązuje ograniczenie prędkości wspomagania do 25 km/h. ROWERY ELEKTRYCZNE WYPOSAŻONE W SPEEDBOX MOGA BYĆ UŻYTKOWANE TYLKO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. SPRZEDAWCA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SZKODY WYNIKŁE Z UŻYTKOWANIA PRODUKTÓW SPEEDBOX


Nie masz pewności jaki masz silnik w swoim rowerze ? prawidłową weryfikację najlepiej zrobić porównując kontroler (wyświetlacz) z galerii zdjęć do posiadanego w rowerze. jeśli pasuje to właściwy speed box, do silników pw, pw-t, pw-se znajdziesz na oddzielnych ogłoszeniach.