Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

SpeedBox Tuning

 • SERWIS

  SKLEP WYSYŁKOWY

  TELEFON

  692757005

  sklep@eladowarki.com

SpeedBox Bosch 3.0 B Tuning silnik Gen4 z Bluetooth

SB3_BT_1pcs

Nowy produkt

WŁAŚCIWOŚCI:
Aktywacja: aplikacja SpeedBox/ funkcja WALK/ + - + -
Prędkość maksymalna: nieograniczona
Ustawienie ograniczenia prędkości: TAK
Wyświetlacz pokazuje: wartości rzeczywiste
Kompatybilny z silnikami (w tym Gen4):
   Active Line Plus
   Performance Line
   Performance Line CX Line
   Performance Line Speed
   ​​Cargo Linia
Kompatybilny z wyświetlaczami:
   KIOX
   INTUVIA
   NYON
   PURION
   COBI
Kompatybilny z:
   Aplikacja SpeedBox
Niekompatybilny z:
   2022 Bosch Smart System

Więcej szczegółów

Dostawa już od 14,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Przelew InPost Paczkomaty 24/7 Przelew InPost Paczkomaty 24/7 14,00 zł
Przelew Kurier dostawa do domu Przelew Kurier dostawa do domu 14,00 zł
Pobranie - Kurier dostawa do domu Pobranie - Kurier dostawa do domu 16,00 zł
Odbiór osobisty w Sklepie Odbiór osobisty w Sklepie Za darmo!

1 380,00 zł

Zapytaj o produkt
SpeedBox Bosch 3.0 B Tuning silnik Gen4 z Bluetooth

SpeedBox Bosch 3.0 B Tuning silnik Gen4 z Bluetooth

 

Więcej informacji

Układ tuningowy nowej generacji z Bluetooth i aplikacją mobilną do Twojego e-roweru. Nasz najpotężniejszy i najbardziej wszechstronny produkt.

Ten nowy produkt zapewnia unikalne połączenie e-roweru i telefonu komórkowego. Układ SpeedBox 3.0 B.Tuning to produkt najwyższej klasy, doskonale zoptymalizowany pod kątem najmocniejszej jazdy i wrażeń. Tłumi ogranicznik prędkości, dzięki czemu możesz cieszyć się jazdą z nieograniczoną prędkością. Dzięki aplikacji mobilnej SpeedBox App możesz monitorować i przechowywać wszystkie parametry swojej podróży na wyświetlaczu swojego telefonu w dowolnym miejscu i czasie.

Jak działa SpeedBox 3.0 B.Tuning?

Zestaw tuningowy można aktywować bezpośrednio na wyświetlaczu roweru. Aktywujesz SpeedBox 3.0 krótko aktywując funkcję wspomagania WALK, wyświetlana jest wartość 9,9 km/h (6,2 mph) i od tej chwili możesz jechać z prędkością 40 km/h, 50 km/h i nawet ponad 60 km/h.

Aby dezaktywować układ strojenia, należy ponownie krótko włączyć funkcję wspomagania WALK. Na wyświetlaczu pojawi się wartość 2,5 km/h (1,6 mil/h), a ograniczenie prędkości zostanie zresetowane do 25 km/h. Twój e-rower będzie wtedy działał tak samo, jak przed instalacją chipa.

SpeedBox został również zaprojektowany z myślą o rowerach elektrycznych, które nie posiadają klasycznej jednostki sterującej z funkcją wspomagania WALK. W takim przypadku możesz po prostu użyć kombinacji przycisków + - + -, a SpeedBox zostanie aktywowany. Możesz łatwo dezaktywować SpeedBox w ten sam sposób.

Możesz ustawić maksymalną prędkość wspomagania elektrycznego, zmieniając tryby: Turbo - EMTB - Tour - Eco - Tour - EMTB - Turbo Następnie zostanie wyświetlone rzeczywiste ograniczenie prędkości. Maksymalną prędkość wspomagania elektrycznego można zmienić, naciskając krótko funkcję wspomagania WALK lub obracając tylne koło o 360°. Wartość 1,5 km/h na wyświetlaczu odpowiada limicie 15 km/h, 2 km/h odpowiada limicie 20 km/h, 2,5 odpowiada 25 km/h, 3,0 odpowiada przy 30 km/h, 9,9 odpowiada 99 km/h itd. Ostatni wyświetlany limit zostanie zapisany po 5 sekundach bezczynności.

W przypadku używania SpeedBox 3.0 z silnikami Bosch 4. generacji (rok produkcji 2020 lub późniejszy) po zakończeniu jazdy należy pozostawić włączony rower do momentu wyświetlenia wartości 0,0 km/h. Podczas tego procesu pozostały czas będzie wyświetlany w minutach. Wtedy można bezpiecznie wyłączyć rower i zacząć wyczekiwać następnej podróży.

Aplikacja SpeedBox dla SpeedBox 3.0 B.Tuning

Pobierz w Google Play Pobierz w App Store

SpeedBox App to aplikacja zaprojektowana specjalnie dla SpeedBox 3.0 B.Tuning, która wykorzystuje technologię Bluetooth do łączenia Twojego e-roweru z aplikacją mobilną. Po pobraniu aplikacji i podłączeniu telefonu komórkowego do swojego e-roweru, na telefonie zobaczysz aktualne dane i parametry podróży. Indywidualne wycieczki można przechowywać, aby można było porównać wyniki z przyjaciółmi i wspólnie monitorować ich wyniki. Więc po prostu ciesz się jazdą i zostaw sprawdzanie parametrów na później!

Funkcje aplikacji SpeedBox:

 • Kontrola strojenia
 • Ustawienia ograniczenia prędkości
 • Zapisywanie i przeglądanie podróży
 • Niewidoczne strojenie
 • Blokada silnika
 • Diagnostyka silnika

SpeedBox 3.0 B.Tuning nie ogranicza się do pracy z aplikacją SpeedBox. Jest to jednak świetne narzędzie, które zapewni Ci pełny przegląd Twoich występów.

Pobierz SpeedBox App na swój telefon tuż przed zamówieniem chipa SpeedBox 3.0 B.Tuning. Możesz wypróbować naszą wersję demonstracyjną i poznać wszystkie niesamowite funkcje, a jednocześnie upewnić się, że aplikacja jest w pełni funkcjonalna na Twoim telefonie. Aby połączyć się z chipem SpeedBox B.Tuning, Twój telefon musi być wyposażony w Bluetooth 4.0 lub nowszy.

Montaż

Podczas podłączania chipa SpeedBox do roweru elektrycznego znajdziesz kolorowe złącza, aby instalacja była bardzo prosta. Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje i filmy, aby ułatwić Ci instalację. Demontaż naszego układu tuningowego jest równie łatwy. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z instalacją lub demontażem, nie wahaj się z nami skontaktować.

Jeśli planujesz zainstalować SpeedBox na nowiutkim rowerze, upewnij się, że przejedziesz nim co najmniej 1 km, zanim chip zostanie aktywowany.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Należy pamiętać, że eksploatacja tego typu zmodyfikowanego roweru elektrycznego na drogach publicznych może być niezgodna z prawem w niektórych krajach. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania produktów SpeedBox. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox nie mogą poruszać się po drogach publicznych, ścieżkach rowerowych i miejscach publicznych. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox mogą być użytkowane wyłącznie na terenie prywatnym i wyłącznie na własne ryzyko. Korzystanie z SpeedBox może spowodować unieważnienie gwarancji na rower elektryczny.

Zdecydowanie zalecamy stosowanie zabezpieczeń i odzieży ochronnej, aby zapobiec obrażeniom.

W przypadku utraty hasła do usługi lub kodu PIN, możesz skorzystać z naszej usługi dostępnej tutaj .

W przypadku aktualizacji oprogramowania Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj oprogramowanie i ponownie zainstaluj SpeedBox.