Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
ZAMKI

Rower elektryczny to przede wszystkim inwestycja. Zakup takiego sprzętu zazwyczaj jest dokładnie przemyślany, a pieniądze na ten cel skrupulatnie odkładane przez jakiś czas. By zatem cieszyć się nim odpowiednio długo, należy o niego prawidłowo dbać i chronić przed kradzieżą. Niezbędnym akcesorium zaraz po zakupie sprzętu, powinien być zamek do r...

Rower elektryczny to przede wszystkim inwestycja. Zakup takiego sprzętu zazwyczaj jest dokładnie przemyślany, a pieniądze na ten cel skrupulatnie odkładane przez jakiś czas. By zatem cieszyć się nim odpowiednio długo, należy o niego prawidłowo dbać i chronić przed kradzieżą. Niezbędnym akcesorium zaraz po zakupie sprzętu, powinien być zamek do roweru elektrycznego. To dzięki niemu możemy rower zostawić np. w miejscu publicznym bez obawy o to, że ktoś "pożyczy" go sobie bez naszej zgody.

Zamek do roweru elektrycznego chroni przed kradzieżą i odstrasza ewentualnych złodziei, warto więc by był solidny i sprawdzony. Podczas dokonywania wyboru tego rodzaju akcesorium, należy zwrócić uwagę, przede wszystkim na:

  • Rodzaj materiału, z jakiego zamek do roweru został wykonany.
  • Gdzie się go mocuje np. na kole, na ramie, czy na bagażniku.
  • Co wchodzi w skład blokady.
  • Jaki jest sposób mocowania.

Jeśli dokonacie Państwo właściwego wyboru, będziecie mieć pewność, że rower jest bezpieczny i dzięki temu Wasza inwestycja zostanie z Wami przez długie lata. Przed zakupem zamka do roweru, możecie Państwo poradzić się obsługi sklepu, która doskonale zna specyfikację wszystkich produktów dostępnych w ofercie.

Więcej

ZAMKI Jest 68 produktów.

na stronę
Pokazuje 31 - 60 z 68 elementów
Pokazuje 31 - 60 z 68 elementów